<oembed><version>1.0</version><provider_name>Genatronik</provider_name><provider_url>https://genatronik.com/en</provider_url><author_name>guanyuan zhu</author_name><author_url>https://genatronik.com/en/author/james/</author_url><title>Micsig SATO2002 - Genatronik</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="Zh8FMqQUTV"&gt;&lt;a href="https://genatronik.com/en/product/sato2002/"&gt;Micsig SATO2002&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://genatronik.com/en/product/sato2002/embed/#?secret=Zh8FMqQUTV" width="600" height="338" title="&#x201C;Micsig SATO2002&#x201D; &#x2014; Genatronik" data-secret="Zh8FMqQUTV" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://genatronik.com/wp-content/uploads/2024/12/sato-1.png</thumbnail_url><thumbnail_width>1600</thumbnail_width><thumbnail_height>1200</thumbnail_height><description>2 channel Automotive Tablet Oscilloscope with 200 MHz Bandwidth, 1GSa/s sample rate, 8 Bit A/D converter, 70Mpts memory depth and Industrial 8" 800 x 600 pixel TFT-LCD capacitive touch Display. The oscilloscope supports decoding for: RS-232/422/485/UART, LIN, CAN, CAN FD, I&#xB2;C, SPI.</description></oembed>